Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
31
Nosné kuřice
1
Nosné kuřice
2
Nosné kuřice
3
Nosné kuřice
4
Nosné kuřice
5
Nosné kuřice
6
Nosné kuřice
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16
Výpadky autobusových spojů
17
Výpadky autobusových spojů
18
Výpadky autobusových spojů
19
Výpadky autobusových spojů
20
Výpadky autobusových spojů
21
Výpadky autobusových spojů
22
Výpadky autobusových spojů
Clonový odstřel - lom Bystřec
23
Výpadky autobusových spojů
24
Výpadky autobusových spojů
25
Výpadky autobusových spojů
Bramboráky U Špičáků
autobusová doprava
26
Výpadky autobusových spojů
Bramboráky U Špičáků
autobusová doprava
27
Výpadky autobusových spojů
Bramboráky U Špičáků
autobusová doprava
28
autobusová doprava
Pošta partner
1
autobusová doprava
Sbírka pro Ukrajinu
2
autobusová doprava
Sbírka pro Ukrajinu
3
autobusová doprava
Sbírka pro Ukrajinu
Clonový odstřel v lomu Bystřec dne 4. 3. 2022
4
Sbírka pro Ukrajinu
Clonový odstřel v lomu Bystřec dne 4. 3. 2022
5
Sbírka pro Ukrajinu
6
Sbírka pro Ukrajinu
Drobečková navigace

Úvod > Obecní úřad > Popis úřadu

Popis úřadu

Obecní úřad

Ing. Tomáš Šťastný
starosta
+420 465 642 643 , +420 724 187 495
starosta@bystrec.cz
Milan Mrázek
místostarosta
+420 773 285 807
mistostarosta@bystrec.cz
účetní +420 465 642 643 

Zastupitelstvo Obce Bystřec

Iveta Macháčková

machackova@bystrec.cz

Jiří Matějka

j.matejka@bystrec.cz

Ing. Václav Matějka

matejka@bystrec.cz

Mgr. Marta Mikmeková

mikmekova@bystrec.cz

Václav Pecháček

pechacek@bystrec.cz

Mgr. Petra Poukova

poukova@bystrec.cz

Milan Tejkl

tejkl@bystrec.cz

Martin Tomeš, DiS.

tomes@bystrec.cz

Ing. Stanislava Uhrová

uhrova@bystrec.cz

Jiří Uher

uher@bystrec.cz

Tomáš Vaníček

vanicek@bystrec.cz

Jan Votrubec

votrubec@bystrec.cz

Karel Voznický

voznicky@bystrec.cz

Rada Obce Bystřec:

Ing. Tomáš Šťastný, Milan Mrázek, Jiří Matějka, Ing. Václav Matějka, Milan Tejkl

Finanční výbor:

Předsedkyně: Mgr. Marta Mikmeková

Členové: Tomáš Vaníček, Jiří Uher

Kontrolní výbor:

Předsedkyně: Mgr. Petra Pouková

Členové: Martin Tomeš, DiS., Ing. Václav Matějka

Komise výstavby a sportu:

Předseda: Karel Voznický

Členové: Jiří Matějka, Milan Tejkl, Martin Tomeš, DiS., Tomáš Vaníček

Komise životního prostředí:

Předseda: Milan Tejkl

Členka: Ing. Stanislava Uhrová

Kulturní komise:

Předsedkyně: Iveta Macháčková

Členové: Mgr. Marta Mikmeková, Blanka Mrázková, Marie Pavlíčková

Redakční rada Bystřeckého okénka:

Mgr. Petra Pouková (předsedkyně), Ludmila Benešová, Marie Vaníčková, Jana Vašíčková

Školská rada pro Základní školu a mateřskou školu Bystřec:

Mgr. Petra Pouková, Tomáš Vaníček, Milan Mrázek